dizajn.

Som kreatívny grafický dizajnér a rád tvorím weby. Sledujem najnovšie trendy v online biznise a aplikujeme ich na vaše projekty. Atraktívny a intuitívny dizajn podla môjho názoru jednoducho predáva. Ak hľadáte kvalitu, ste na správnom mieste.

Vizuál predáva

grafický dizajn.

Nespadnite do šedého priemeru. Pekne spracované grafické materiály pomáhajú vašej značke odlíšiť produkty a služby od konkurencie.

Zhmotním vaše predstavy do reality. V dnešnej dobe je nutné mať prepracovanú celú vizuálnu identitu. Od tvorby bannerov a flyerov až po grafiku na sociálne siete. Nepodcenujte to.

Vizitky, letáky, plagáty, brožúry, obálky, bannery, rollupy, billboardy a mnohé ďalšie médiá. Spojím vašu firemnú identitu s obsahom, aby som vytvorili moderné offline média pre vašu reklamu. Príprava do finálnej tlače je samozrejmosť.

letáky a plagáty.

Leták alebo plagát je reklamno-informačná tlačovina. Najčastejšie informuje o akciách, novinkách alebo ako oznam o budúcom podujatí. Jeho výhodou oproti katalógu je jeho nízka cena ako aj rýchlejšia možnosť aktualizácie (tlače) informácii. Pri letáku alebo plagáte je dôraz na jednoduchosť a pútavý grafický dizajn spolu s aktuálnymi informáciami určenými pre cieľového zákaznika. Najčastejšie je leták realizovaný vo väčších množstvách pri lepšej cene za kus, aby tak mohol osloviť široké publikum.

Základ identity

tvorba loga.

Vaše logo hovorí o tom kto ste. Prvý kontakt zákazníka s vašou značkou je logo. Je základom vašej identity. Zabodujte na prvý pohľad. Originálny názov, logo dizajn, farebnosť a štýl sú základ, od ktorého sa odvíja zvyšok. Odlíšte sa od konkurencie a dokážte, že ste organizácia, ktorá ide s dobou.

Či už máte záujem o úplne nové logo alebo chcete vynoviť staré, viem vám pomôcť. Často ma klienti oslovujú s tým, že chcú zachovať idey z pôvodného loga, ale chcú ho obliecť do nového šatu, ktorý by bol modernejší a viac reprezentatívny.

brožúry, magazíny a knihy.

Hovorí sa, že kniha je priateľ človeka. Skrýva obsiahle, detailne prepracované informácie a skúsenosti vychádzajúce z mnohých rokov. Alebo to môže byť pútavý román na spríjemnenie chvíle. Je zaujímavé, že aj keď elektronické knihy alebo internet majú v svoje prednosti, ešte stále tu je kniha, po ktorej človek rád siahne. Kniha, nech už má akýkoľvek formát, vyžaduje špeciálne knihárske spracovanie. Grafický návrh, spracovanie z Vašich podkladov a tlač s knižnou väzbou je pre mňa hračka.

Firemná identita

branding.

Branding alebo firemná identita spočíva v budovaní a posilňovaní značky vašej organizácie s cieľom upútať pozornosť návštevníkov a pretvoriť ich na verných zákazníkov, ktorí využijú vaše služby, kúpia váš produkt a budú sa k vám radi opakovane vracať.

Brand nie je len logo. Je to celková komunikácia firmy smerom k zákazníkom. Stratégia a marketingový plán tu tiež hrajú nezastupiteľnú úlohu. Branding organizácie má jasne vyjadrovať hodnoty, na ktorých váš biznis stojí. Previesť túto ideu do vizuálnej podoby je skutočné umenie.

Váš nový dizajn aplikujem na rôzne médiá podľa vašich potrieb. Vizitka, pečiatka, bannery, hlavičkový papier, sociálne siete, newsletter, či e-mailový podpis. Toto a mnoho ďalšieho nájdete podrobne navrhnuté vo vašom novom modernom dizajn manuáli.

korporátna identita.

Firemná identita alebo corporate identity, je kľúčovým prvkom obrazu spoločnosti. Zahŕňa v sebe všetky vizuálne aspekty a dizajnové prvky, od loga cez aktivity na sociálnych sieťach až po kancelárske potreby. Silná firemná identita vytvára okamžite rozpoznateľný imidž značky. Firemná identita má vždy dve stránky. Na jednej je tá dizajnová časť, na tej druhej je celková firemná osobnosť – teda to, kým značka naozaj je.

Webový design

web dizajn

Je to jednoduché. Pekné veci predávajú!

O veciach, ktoré sú oku príťažlivé, máme sklon si myslieť, že fungujú lepšie a sú užitočnejšie. Vraví sa tomu aesthetic usability. Vďaka tomu sú návštevníci tolerantnejší v iných aspektoch. Mať krásne vyzerajúci web sa teda skutočne oplatí. Dávam na to veľký dôraz a spolu s UX prístupom dosahujem skvelé výsledky.

Dizajn webu musí v návštevníkovi vyvolať pocity, ktoré chcete. Či už ide o sebaprezentáciu alebo priamy predaj, web je jedinečnou možnosťou motivovať, presvedčiť a zmeniť návštevníka na platiaceho zákazníka. Zistím, aký dizajn sa najvhodnejšie dopĺňa s vaším zámerom. To všetko úspešne dopĺňa aj logo a firemná identita.

Čo ponúkam?

kreativitu a jedinečnosť.

kreatívne nápady

Jedinečné a kreatívne nápady sú v dnešnej dobe dôležité, pretože nie je ľahké sa odlíšiť.

prípravu do tlače

Korektná príprava tlačových dát je základom pre úspešnú tlač vašej zákazky.

sprostredkovanie

Rád sa postarám o vašu objednávku a zabezpečím vám dodanie tlačovín alebo merchu.

Začíname

máte záujem?

Som veľmi rád, že vás zaujala moja ponuka. Ak máte záujem o moje služby neváhajte ma kontaktovať. Určite spolu nájdeme spôsob ako zlepšiť vás biznis.

MESS © Copyright 2024 / All rights reserved