weby.

Tvorím webstránky, ktoré si ľudia zapamätajú. Prostredníctvom web dizajnu na mieru premením váš online priestor na virtuálny zážitok navrhnutý tak, aby posunul vašu firmu na novú úroveň a pomohol vám dosiahnuť stanovené ciele.

Ponuka

tvorba webu.

Mojou prioritou je tvoriť webstránky, ktoré klientom pomáhajú dosahovať stanovené ciele. Do môjho portfólia patrí tvorba jednoduchých prezentačných stránok, blogov a eshopov, ale aj portálové riešenia a firemné webstránky. Obráťte sa na mňa a určite nájdeme vhodné riešenie pre vaše podnikanie.

UX Dizajn

ux dizajn webu.

Keď návštevník príde prvýkrát do styku s vašou značkou, netreba podceniť UX dizajn pre dosiahnutie najlepšieho obchodného výkonu stránky. Analyzujem trh, navrhujem prototypy a web dizajn. Všetky výstupy s vami pripomienkujem, aby sme predčili vaše očakávania. UX správanie návštevníkov monitorujem aj po spustení webu a navrhujem vylepšenia, ktoré vám prinesú ešte väčší zisk.

Prispôsobivosť

Responzivita.

Kvalitná responzivita je u mňa samozrejmosť, keďže vyše 70 % návštevníkov webov prichádza v dnešnej dobe cez mobily a aplikácie. Web stránky sa bez perfektného prispôsobenia na všetky rozlíšenia nezaobídu a na to kladiem veľký dôraz. Tvorba webu sa riadi takzvaným „mobile first“ prístupom, kde navrhujem prioritne responzívny web a desktop verziu až následne.

Dokonalosť

optimalizácia.

Bez optimalizácie sa profesionálna tvorba webových stránok nezaobíde. Každá webstránka je prispôsobená pre všetky prehliadače a zariadenia. Optimalizujem rýchlosť a SEO (Google). Na konci tvorby realizujem testovanie, ktoré zabezpečuje, že webstránka funguje spoľahlivo za všetkých okolností.

Čo ponúkam?

kvalitu a spokojnosť.

kreatívne nápady

Verím, že jedinečnosť je v dnešnej dobe dôležitá, preto ku každému klientovi pristupujem individuálne.

100 % responzívnosť

Vyše 70 % návštevníkov webov prichádza v dnešnej dobe cez mobily a aplikácie.

online biznis

Podnikať online sa, samozrejme, nedá bez vlastnej web stránky. O tú sa vám rád postarám ja.

Začíname

máte záujem?

V prípade, že ste sa rozhodli využiť moje služby a radi by ste rozbehli svoj úspešný web, neváhajte kliknúť na tlačidlo nižšie a začnime spolu jedno malé dobrodružstvo. 

MESS © Copyright 2024 / All rights reserved