o mne.

Nie som obyčajný freelancer, ktorý strojovo robí to, čo dostane zadané. Do svojej práce dávam kus seba – svojho vnútra, pričom mojim hlavným zameraním je grafický dizajn a tvorba webov.

V skratke

profil.

Ako skúsený obchodný manažér, ktorý vo svojom voľnom čase viac ako dvadsaťpäť rokov budoval aj profesionálnu DJ-skú kariéru som mal vždy veľmi blízko ku grafickému dizajnu a tvorbe web stránok. Najskôr to boli plagáty a letáky, neskôr hlavičkové papiere, vizitky a brožúry, až som sa dopracoval k UX & UI dizajnu, ktorý si získal moje srdce. Ten je samozrejme úzko spätý s programovaním a práve preto prepojenie tvorby webov a grafického dizajnu ma baví ako celok.

Minimalizmus, všestrannosť, dochvíľnosť a precíznosť je to čo ma vystihuje. Nemám strach rušiť zaužívané zvyky a pravidlá, pričom vzdelanie a neustály progres je mojou neodmysliteľnou súčasťou. Tak ako v živote, rovnako aj v práci mi záleží na svojom dobrom mene a na dobrom mene spoločnosti pre ktorú práve pracujem.

v čom som dobrý.

Čo punúkam

 Branding
 Marketing
UX & UI dizajn
 Grafický dizajn

Tvorba webov 
 Web dizajn na mieru
Videoprodukica
 SEO

Kreativita

behance.

Moje portfólio grafického dizajnu si môžete pozrieť aj na sociálnej sieti Behance. Ak sa Vám moja práca páči budem rád ak oceníte moje projekty a podporíte ma lajkom.

MESS © Copyright 2024 / All rights reserved